Wczytywanie

O firmie - części 4x4 terenowe

Kupuj z nami, a też zrozumiesz dlaczego my jesteśmy najlepsi!

Firma powstała w 1981 roku. Od początku swojej działalności firma zajmowała się handlem używanymi oryginalnymi częściami zamiennymi do aut terenowych wszystkich marek. Dzisiaj jesteśmy liderem na rynku sprzedaży części do aut terenowych!

Dysponujemy szeroką gamą części, a szerokie kontakty oraz specjalistyczna wiedza spowodowały, iż jesteśmy pierwszą i największą w Wielkopolsce oraz Polsce firmą posiadającą używane części do wszystkich samochodów terenowych. Stanowimy rzetelny oraz fachowy zespół.

Gwarancja i zadowolenie

Naszym Klientom pomagamy dokonać właściwego wyboru oraz służymy fachowym doradztwem. Gwarantujemy pełne zadowolenie z zakupionych części!

Szybka dostawa kurierem - towar na drugi dzień!

Nasze części są najwyższej jakości, dbamy o to, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z zakupów.
Możecie być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować zamówienie szybko i sprawnie.

części 4x4

Co mówią o nas nasi Klienci?

Daniel Jedłowski
Już kilka razy kupowałem części w "części 4x4 terenowe". Towar zgodny z opisem, rzetelna informacja przez telefon, szybka dostawa kurierem na drugi dzień. Serdecznie polecam.
Jacek Wolecki
W poniedziałek zamówiłem części do mojego Land Cruisera i we wtorek miałem już paczkę - starannie zapakowana. Zapłaciłem przy odbiorze. Jestem naprawdę zadowolony i polecam!

Części do wszystkich aut terenowych 4x4

Zawsze staramy się wysłać do Państwa towar w możliwie krótkim czasie. Wysyłamy go starannie zapakowanego pocztą lub kurierem.
części do aut 4x4
pl en de ru